Op Het Kwadrant maken we gebruik van laptops in de klas. Tijdens de kennismakingsavond voor nieuwe leerlingen op 2 juni is informatie gegeven over de aanschaf van laptops. We werken hiervoor samen met The Rent Company.
Via The Rent Company kun je een laptop kopen of huren met het Easy4u zekerheidspakket, waarbij service, garantie en bescherming tegen schade en diefstal zijn inbegrepen.
Waarom kiezen voor laptops van The Rent Company?
- We hebben samen met The Rent Company de laptop gekozen die perfect past bij onze school en tegen een stootje kan.
- Bij problemen met de laptop ligt er op school een leenlaptop klaar. Zo kunnen leerlingen direct weer aan de slag.
- De juiste software voor school wordt vooraf geïnstalleerd, zodat de laptop meteen klaar is voor gebruik.
- Elke laptop wordt geleverd met een stevige, waterafstotende beschermhoes van gerecycled oceaanplastic.
- Geen onverwachte kosten met de schade- en diefstalverzekering.
Alles over bestellen laptops voor leerlingen leerjaar 1
Op de bestelflyer staat het aanbod voor Het Kwadrant met een stap-voor-stap uitleg over hoe te bestellen. Heb je hulp nodig om een laptop te bekostigen? Dan kun je bij jouw gemeente vragen naar de regelingen voor minima of op de website van Stichting Leergeld kijken of je eventueel in aanmerking komt voor een vergoeding.
Mail met unieke code
Op 4 juni 2025 is een mail verstuurd met het onderwerp: ‘Unieke bestelcode laptop’. Iedere ouder ontvangt hierbij een persoonlijke bestelcode.
De mail is verstuurd vanaf het mailadres no-reply@lvo-weert.nl. Deze kan in je spambox terecht zijn gekomen, controleer deze ook even. In deze mail staat stapsgewijs aangegeven welke stappen doorlopen dienen te worden om de bestelling te voltooien.
Extra informatie
Meer informatie over The Rent Company vind je terug in de webshop of op onze pagina.
Vragen?
Voor hulp tijdens het bestellen of andere vragen kun je contact opnemen met The Rent Company via www.rentcompany.nl/klantenservice.